آموزشگاه موسیقی در تهران کجاست

آموزشگاه موسیقی در تهران کجاست

در تهران آموزشگاه های موسیقی های زیادی وجود دارند که بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران را باید یا با سرچ در گوگل یا باید با تحقیق و پرس جو پیدا کنید . اما بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران باید ویژگی هایی شاخص و برتر نسبت به سایر آموزشگاه موسیقی دیگر داشته باشد که با هم آنها را برسی میکنیم .

تاریخچه پیانو در جهان

پیانو را بارتولومئو کریستافوری در حدود سال ۱۷۰۰ میلادی در شهر پادووای ایتالیا اختراع کرد.[۲][۳] اما اختراع جدید کریستافوری تا حدود یک دهه تقریباً ناشناخته ماند تا اینکه در سال ۱۷۱۱ یک نویسنده ایتالیایی مقاله‌ای دربارهٔ آن نوشت که بعدها به آلمانی ترجمه و به صورت گسترده منتشر شد.

این مقاله شامل دیاگرام مکانیزم پیانو نیز بود و اکثر سازندگان بعدی پیانو کار خود بر اساس این مقاله شروع کردند. قبل از اختراع پیانو از سازی قدیمی‌تر به نام هارپسیکورد (Harpsichord) استفاده می‌شد. تفاوت عمده و مهمی که پیانو با سازهای مشابه قبل از خودش داشت آن بود که در سازهای مشابه قبلی، شدت صدای حاصل از فشرده شدن یک کلاویه، مستقل از شدت ضربهٔ واردشده بر کلید، مقداری ثابت بود، اما در پیانو نوازنده قادر بود با ملایم ضربه زدن به کلیدها صدایی نرم‌تر ایجاد کند،

یا با ضربات محکم‌تر صدایی درشت‌تر با پیانو تولید کند. همین ویژگی باعث شد که به سرعت پیانو مورد توجه آهنگسازان قرن هجدهم میلادی قرار بگیرد. پیانوهای اولیه ظاهر و صدایی شبیه به هارپسیکورد داشتند و در واقع مخترع پیانو یک هارپسیکورد ساز بود که در تلاش برای ارتقاء مکانیزم هارپسیکورد بود تا این ساز قادر به تولید صدا با شدت های گوناگون باشد.

اما در نهایت با مورد توجه قرار گرفتن هارپسیکورد جدید این ارتقاء منجر به ایجاد ساز جدیدی شد که پیانو فورته نام گرفت و به مرور زمان به شکل امروزی پیانو در آمد و آنچه که ما امروزه به عنوان پیانوی مدرن می شناسیم از اواسط قرن نوزدهم ظاهر شده‌است.

شما میتوانید مدرسان خوب را از روی تجربه ، سابقه کاری و نحوه آموزش و سبک آموزش آنها بشناسید . ما با تحقیق و برسی و طبق تجربه ها توانسته ایم بهترین اساتید را شناسایی و به شما معرفی کنیم . شیوه آموزش منحصر به فرد این اساتید توانسته سبک جدیدی از آموزش پیانو را به هنرجویان بیاموزد و سرعت یادگیری را افزایش دهد . 

  • استاد آنیتا عامری - بهترین مدرس پیانو در تهران
  • استاد رضا صادقی تجریشی - بهترین مدرس پیانو در تهران

گیتار نوعی ساز زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می‌شود و از این جهت که سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌کنند، به سازهای گروه کوردوفون (به انگلیسی: Cordophones) یا زه‌ صدا تعلق دارد.

این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی قابل توجه (چه از لحاظ ساختار آن و چه از لحاظ تکنیک‌های نوازندگی) توانسته‌است هم‌گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشمگیری داشته باشد؛ که در نتیجه گونه‌های متفاوتی از آن بوجود آمده و هم اکنون جایگاه ویژه‌ای در موسیقی جهان دارد.

بهترین مدرس گیتار تهران

شما میتوانید مدرسان خوب را از روی تجربه ، سابقه کاری و نحوه آموزش و سبک آموزش آنها بشناسید . ما با تحقیق و برسی و طبق تجربه ها توانسته ایم بهترین اساتید را شناسایی و به شما معرفی کنیم . شیوه آموزش منحصر به فرد این اساتید توانسته سبک جدیدی از آموزش گیتار را به هنرجویان بیاموزد و سرعت یادگیری را افزایش دهد . 

هنگ درام چندین سال است که علاقه مندان  بسیاری پیدا کرده و با توجه به اینکه سازی جدید ، خوش صدا ، کوبه ای-ملودیک می باشد آموزش ساز هنگ درام علی الخصوص در جمع نوازندگان کوبه ای که عمدتا از سازهایی که صرفا کوبه ای بوده و غیر قابل کوک ، استفاده می کردند ، جذابیت بیشتری داشته است . به همین دلیل آموزشگاه موسیقی ریتم آوا که یکی از بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران می باشد  ، شرایط تدریس هنگ درام را فراهم آورده است تا هنرآموزان و علاقه مندان بتوانند از آن بهر بگیرند .

مطالعه کنید معرفی ساز هنگ درام

نظرات بازدیدکنندگان