کلاس آموزش موسیقی کودک

از سری مزیت ها و ویژگی های آموزشگاه موسیقی ریتم آوا برگزاری کلاس آموزش موسیقی کودکمی باشد.این کلاس ها برای تمامی سنین از سطوح مبتدی تا پیشرفته توسط بهترین اساتید برگزار می باشد.

در ادامه بیشتر راجع به کلاس آموزش موسیقی کودکتوضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

 

کلاس های آموزشی موسیقی کودک چیست؟

مبتکر کلاس مویقی کودک...

کلاس آموزش موسیقی کودک

از سری مزیت ها و ویژگی های آموزشگاه موسیقی ریتم آوا برگزاری کلاس آموزش موسیقی کودکمی باشد.این کلاس ها برای تمامی سنین از سطوح مبتدی تا پیشرفته توسط بهترین اساتید برگزار می باشد.

در ادامه بیشتر راجع به کلاس آموزش موسیقی کودکتوضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

 

کلاس های آموزشی موسیقی کودک چیست؟

مبتکر کلاس مویقی کودک کارل ارف آهنگساز آلمانی بوده است.این کلاس ها که اکنون در ایران با نام ارف معروف شده است به کودکان مفاهیم اولیه ی موسیقی اعم از : نت ها ، کشش ها و نواختن ساز های بلز و ... را می آموزد.توجه داشته باشید که در کلاس های موسیقی آنلاین کودک که در آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم آوا برگزار می  شود دسته بندی سنی وجود دارد که این دسته بندی موجب پیشرفت و یادگیری بهتر کودکان می شود.

کلاس آموزش موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم آوا

کلاس آموزش موسیقی کودکیا ارف یکی از سبک های بین المللی موسیقی می باشد که ساز بندی های خاصی در کنار ملودی های شیرین و ساده دارد.این سبک از موسیقی به شیوه ای می باشد که توسط بزرگسالان برای کودکان نواخته می شود.مخاطبین این سبک از موسیقی کودکان می باشند و همین امر موجب نامگذاری این سبک از موسیقی به موسیقی کودک شده است.هدف اصلی از اجرای موسیقی برای کودکان ، تفریح و آموزش می باشد که در تعلیم و تربیت کودک برای بازی ، رقص ، یادگیری ، رفتار و.... دیگر موارد نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.شایان ذکر می باشد که موسیقی کودکان در بعضی موارد منجر به درمان بیماری های فکری و برخی اختلالات ذهنی می شود که اگر بخواهیم برای این مورد مثال بزنیم می توان به درمان لکنت زمان با موسیقی کودک اشاره کرد.

 

مزایا و فواید شرکت در کلاس موسیقی کودک

شرکت در کلاس آموزش موسیقی کودکبرای کودکان دارای مزایای ویژه ای می باشد که این مزایا به شرح زیر می باشد :

  •         موجب افزایش هوش کودک می شود:

یادگیری موسیقی و شرکت کودک در کلاس های موسیقی کودک سبب افزایش آیکیو مغز می شود زیرا یادگیری موسیقی از بخش های مختلف مغز استفاده می کند.

  •         سبب درک بهتری مفاهیم می شود :

قدرت ذهن کودکانی که از سن کم به موسیقی پرداخته اند به مرور بیشتر می شود و در انتها منجر به درک بهتر مفاهیم می شود.

 

  •         افزایش خلاقیت :

قدرت تجسم و خلاقیت کودکان با تمرین کردن و یادگیری موسیقی بیشتر می شود که این امر می تواند در دیگر بخش های زندگی آن نیز تاثیر بگذارد.

 

  •         تقویت زبان :

از نظر علمی ثابت شده است که کودکانی که به یادگیری موسیقی می پردازند راحت تر و بهتر از دیگر کودکان می توانند به یادگیری زبان خارجه بپردازند.

 

  •         موجب آرامش بیشتر در کودک می شود :

یادگیری موسیقی کودک و تمرین آن سببکم شدن پرخاشگری آنها و آرامش کودکان می شود.

 

  •         بهبود عملکرد درسی :

برخی از والدین بر این باورند که فعالیت های موسیقی برای کودک موجب کاهش عملکرد های درسی در کودک می شود و موجب عدم رسیدگی کودک به درس ها می شود.در حالی که اینگونه نمی باشد و کاملا برعکس است.طی تحقیقاتی که در مدارس آمریکا انجام شده است دانش آموزانی که در عرصه ی موسیقی فعالیت داشتند و ساز می نواختند بهتر از سایر دانش آموزان بودند و نمره و عملکرد درسی بهتری نسبت به سایر دانش آموزان داشتند.دلیل اصلی این ام با می توان افزایش تمرکز دانست که با تمرین های موسیقی اتفاق می افتد و در درس خواندن کودک نیز نتیجه ای مثبت دارد.

تفاوت کلاس هایی آموزشی آنلاین با کلاس های حضوری

کلاس های آنلاین با کلاس های حضوری بسیار تفاوت دارد.برای مثال زمانی که کودک کلاس آموزشی خود را به صورت آنلاین در آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم آوا بگذراند نیازی به حضور فیزیکی وی در موسسه های موسیقی نیست.همچنین با گسترش بستر اینترنت و تکنولوژی این امکان برای کودکان فراهم شده است که در هر مکان و زمانی تنها با یک گوشی هوشمند بتوانند وارد کلاس های موسیقی آنلاین و عرصه ی موسیقی شوند و به یادگیری بپردازند.

از دیگر فواید کلاس های آنلاین نیبت به کلاس های حضوری می توان به این مورد اشاره کرد که در کلاس های آنلان ویدیو های آموزشی در دسترس کودک قرار می گیرد.زمانی که کودک درس جلسه ی پیش خود را فراموش می کند می تواند مجدد ویدیو را تماشا کند و درس آموزشی جلسه ی پیش برای وی یادآوری شود. شایان ذکر می باشد که در دوره های آموزشی موسیقی آنلاین این امکان به هنرجو داده می شود که در صورت بروز هرگونه ایهام و مشکل بتواند با استاد با تجربه ی خود در ارتباط باشد و مشکل خود را رفع کند.

توجه داشته باشید که این امکان برای کلاس های حضوری فراهم نمی باشد و شما هنرجو های عزیز در صورت کمی تاخیر یا غیبت در دوره ی آموزشی خود از درس خود عقب می مانید و یادگیری ادامه ی دوره برای شما بسیار دشوار خواهد شد.

نکته ی قایل توجه ی بعدی این است که در کلاس های آموزشی موسیقی آنلاین علاوه بر صرفه جویی در زمان و وقت خود در هزینه های پرداختی شما نیز بسیار صرفه جویی می شود.قیمت دوره های آموزشی موسیقی آنلاین نسبت به کلاس های آموزشی حضوری بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

سخن نهایی

آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم آوا یک موسسه ی آموزش آنلاین انواع ساز های موسیقی با بهترین استادان با تجربه می باشد.همچنین شما والدین عزیز می توانید کودک خود را در کلاس آموزش موسیقی کودکثبت نام نمایید .توجه داشته باشید که کلاس های موسیقی کودک برای یادگیری و افزایش باز خورد کلاس در سنین متفاوت به صورت مجزا برگزار می شود.

به طور کلی آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم آوا این امکان را به علاقمندان موسیقی که بنا به هر دلیلی قادر به ثبت نام در دوره های حضوری در موسسه های موسیقی را ندارند تشکیل شده است تا علاقمندان بتوانند علاقه ی خود را در زمینه ی موسیقی دنبال کنند و تخصص خود را در زمینه ی علاقه ی خود کسب کنند.

 

بیشتر

ارف