استاد فرهیخته تنبک حمید قنبری

استاد فرهیخته تنبک حمید قنبری

چند نکته که قبل از انتخاب استاد موسیقی باید بدانید.

اگر شما هم سالیان سال است که به رشته های مختلف هنری در موسیقی علاقه مند هستید بهتر است بدانید در عرصه موسیقی هیچ گاه کسی نبوده است که برای یادگیری در خانه انگیزه کافی را داشته باشد، مگر اینکه پکیج ها و دوره های انلاین و مجازی بسیار خوب و انگیزشی تهیه کرده باشند، ولی خب اگر آموزشگاه های معتبر و معروف سطح شهر خودتان را پیدا کنید خودتان متوجه فرق این دو نوع آموزش خواهید شد. در حقیقت در آموزشگاه ها استادان شما را تربیت می دهند که برای جایگاه های بزرگ تلاش کنید، نه تنها نواختن چند ریتم و اهنگ ساده در جمع های خانوادگی بلکه شما را برای کنسرت های بزرگ آماده می کنند و شما را عضو ارکستر های خود نیز می توانند بکنند. با یاد داشتن این نکته که شما می توانید استاد خوب و نمونه ای را پیدا کنید که از شما در عرصه های مختلف موسیقی یک ستاره بسازد و با مثلا در اینده های نزدیک نیز با یاد گرفتن این اصول خودتان هم یکی از اساتید عالی رتبه و خوش نام در زمینه  موسیقی شوید و مانند یک زنجیره ی طلایی این راه را ادامه دهید. حمید قنبری یکی از همین اساتید خوش مام کشورمان است که در آموزشگاه ریتم آوا هم تدریس می کند. برای ثبت نام در کلاس های این استاد با شماره های آموزشگاه ریتم آوا در تماس باشید.

درباره ی استاد حمید قنبری بیشتر بدانید :

این مدرس تنبک در حقیقت این ساز را در مکتب پر مهر بهمن رجبی اموخت و سپس به تحصیل اکادمیک این رشته پرداخت و پس از پایان تحصیلات دانشگاهی اش در زمینه موسیقی به تدریس ساز های کوبه ای و ریتمیک پرداخت و در کارش بسیار موفق شد. سابقه درخشانی که وی دارد باعث شد تا با اساتید برجسته ای مثل محمدرضا شجریان و حسن علیزاده همکاری داشته باشد و بتواند در خیلی از فستیوال های بین المللی شرکت کند و همچنین کتاب های بسیار خوب و پر محتوایی در زمینه ساز و موسیقی بنویسد و آلبوم های موسیقی زیادی تولید کند. آموزشگاه موسیقی ریتم آوا در تلاش است تا با شناساندن بهترین اساتید در سطح کشوری و ملی به شما علاقه مندان و هنر آموزان عزیز این فرصت را بدهد که از میان بهترین و خوش نام ترین استاید هر ساز، بتوانید استاد خود را انتخاب کنید و تا رسیدن به مقصد خود در راه دراز و رویایی دنیای موسیقی همراه او باشید و بتوانید در کنار تمرینات و آموزش هایی که از آن استاد می گیرید مثل یک ستاره در دنیای بزرگ موسیقی بدرخشید. در این مطلب شمارا با یکی از خوش نام ترین اساتید ایران که در همین آموزشگاه نیز تدریس می کند آشنا می کنیم، با ما باشید تا بیشتر در باره ی حمید قنبری بدانید.

ویژگی های برجسته یک استاد خوب :

اگر تا اینجای مطلب با ما همراه بوده اید به احتمال زیاد متوجه شده اید که انتخاب استاد خوب چقدر اهمیت دارد در حقیقت اگر شما می خواهید که به یک ستاره پررنگ در دنیای موسیقی بدل شوید نیازمند آموزشات دقیق یک استاد کارکشته هستید که شما را در تک تک پله های ترقی تان همراهی کند، در حقیقت یک استاد خوب از مرحله انتخاب ساز و خرید ساز و راهنمایی های مقایسه ای در هنگام خرید ساز با شماست تا اخرین مراحل و نواختن سخت ترین قطعات موسیقی جهان ، یک استاد خوب به شما نت خوانی و سلفژ و تیوری های موسیقی را شرح می دهد و از اهمیت هر یک از مباحث کاملاً اگاه است و هیچ درسی را برای شما حذف یا جایگزین نمی کند و تمام و کمال از جان برایتان مایه می گذارد.

همچنین لازم است بدانید که یک استاد خوب اصلا به فکر تحمیل کردن روش یادگیری خودش نیست و با چندین روش پیشنهادی به شما کمک می کند تا بهترین روش یادگیری را پیدا کنید و آن را تا اخر ادامه دهید، یک استاد خوب و کار کشته هیچ گاه عقاید و اخلاقیات خود را بر شما تحمیل نمی کند و درمورد اندیشه های دینی و سیاسی و مسائل شخصی خودش با شما حرف نمی زند. برای اینکه بدانید یک استاد چقدر ماهر است می توانید از هنر جوهای قبلی اش کمک بگیرید و از آن ها بپرسید که این استاد چگونه تدریس می کند و چه مسائلی را جدی می گیرد و به چه مسائلی اصلاً اهمیت نمیدهد، به این روش در خواهید یافت که یگ استاد واقعا تا چه حد خوب است. آموزشگاه موسیقی ریتم آوا در تلاش است تا با شناساندن بهترین اساتید در سطح کشوری و ملی به شما علاقه مندان و هنر آموزان عزیز این فرصت را بدهد که از میان بهترین و خوش نام ترین استاید هر ساز ، بتوانید استاد خود را انتخاب کنید و تا رسیدن به مقصد خود در راه دراز و رویایی دنیای موسیقی همراه او باشید و بتوانید در کنار تمرینات و آموزش هایی که از آن استاد می گیرید مثل یک ستاره در دنیای بزرگ موسیقی بدرخشید. در این مطلب شمارا با یکی از خوش نام ترین اساتید ایران که در همین آموزشگاه نیز تدریس می کند آشنا می کنیم، با ما باشید تا بیشتر در باره ی حمید قنبری بدانید.

در جلسه اول استاد خوب و بد را تشخیص دهید :

شما عزیزان این حق را دارید که قبل از ثبت نام پای تدریس چندین استاد نمونه بنشینید و از سبک و روش هرکدام که خوشتان آمد، آن استاد را برای یادگیری و نواختن ساز و آواز مورد نظرتان انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم برای اینکه به درستی استاد مورد نظرتان را بشناسید، یک جلسه قبل از انجام مراحل ثبت نام، با هماهنگی اموزشگاه وارد کلاس های اساتید مختلف شوید و ببینید که چه نکاتی را رعایت می کنند و به چه ویژگی ها و ظرافت هایی اهمیت می دهند. این گونه دیگر نگران نیستید که نکند دلزده و بی انگیزه شوید، بلکه با انگیزه هرچه بیشتر آموختن ساز مورد نظرتان را ادامه خواهید داد. برای ثبت نام در کلاس های استاد حمید قنبری با آموزشگاه تماس بگیرید.

 

نظرات بازدیدکنندگان