واتس اپ و مشاوره تلفنی رایگان 09366512673

ثبت نام در کلاس آموزش گیتار

ثبت نام در کلاس آموزش گیتار

کلاس آموزش گیتار  

کلاس آموزش گیتار یکی از محبوب ترین کلاس های موسیقی می باشد که علاقمندان زیادی دارد که آموزشگاه ریتم آوا به صورت حضوری به علاقمندان آموزش می دهد .

اموزشگاه موسیقی ریتم آوا انواع سبک های مختلف گیتار اعم از :

گیتار الکتریک ، گیتار برقی ، گیتار پاپ و دیگر موارد .... را آموزش می دهد.

پس از شما علاقمندان به این سبک موسیقی دعوت می شود تا در ادامه با ما همراه باشید.

اساتید گیتار در اموزشگاه موسیقی ریتم آوا

اسامی اساتید آموزشگاه موسیقی ریتم آوا به شرح زیر می باشد :

  • استاد آموزش گیتار الکتریک: آقای محمد راسخی پور
  • استاد آموزش گیتار پاپ و کلاسیک :آقای ابوذر کهن زاده
  • استاد آموزش آواز پاپ و کلاسیک و گیتار: آقای جواد مرادیون
  • استاد آموزش ویلن ایرانی و کلاسیک ،گیتار و پیانو: آقای مسعود مقدم

·        آموزش ساز دهنی و کیبورد: استادکامران حمیده کردار

 

خرید گیتار مناسب برای کلاس آموزش گیتار 

ساز گیتار جزء ساز هایی است که با انگشتان نواخته می شود و نحوه ی تولید صدای این ساز با تکان خوردن سیم ها صورت می گیرد.

بسیاری از افراد  در خرید گیتار اشتباه می کنند ، که برای یادگیری گیتار مهم است از همان ابتدا یک گیتار مناسب خریداری کنید .

بهترین کار برای خرید یک گیتار خوب کمک گرفتن از استاد خود یا افراد با تجربه در آموزشگاه های گیتار می باشد.

 در خرید و انتخاب گیتار مورد نظر بسیار توجه کنید و هزینه ی مورد نیاز برای گیتار انتخابی خود را پرداخت نمایید توجه داشته باشید که صرفه جویی در این زمینه سبب می شود که نواختن برای شما هنرجوهای عزیز بسیار سخت شود ، پس در این مورد بسیار دقت کنید.

هزینه کلاس گیتار

هزینه شرکت در کلاس های آموزشی گیتار متفاوت می باشد چرا که ثبت نام شخص مبتدی با شخص حرفه ای متفاوت است.

شما با تماس به آموزشگاه می توانید از هزینه های ثبت نام مطلع شوید. البته شما علاقمندان عزیز با آمدن به آموزشگاه می توانید از محیط امن آموزشگاه مطمئن شوید .

 

 

در کلاس های آموزش گیتار چه چیزهایی می اموزیم؟

  1. قواعد مرتبط با سبک های گوناگون گیتار
  2. تدریس صحیح قطعه های موسیقی از نظر : ریتم ، دینامیک و دیگر موارد ....
  3. تدریس صحیح اجرا و فن بیان موسیقی
  4. آموزش کامل کار کردن با رپرتوار قطعه های ایرانی و جهانی
  5. آموزش آداب و اجرای صحیح برگزاری کنسرت ها برای تمامی هنرجویان
  6. اجرای صحیح در دوره های آکادمیک و آموزش صحیح و تمرین ذهنی بدون استفاده از ساز

 

آموزش حضوری گیتار

کلاس اموزش گیتار به صورت حضوری یکی مهمترین عوامل یادگیری گیتار می باشد .

پس اگر از آن دسته افراد هستید که می توانید در کلاس های حضوری شرکت کنید این کلاس ها می تواند برای شما بهترین نوع آموزش و یادگیری باشد .

کلاس های حضوری در روحیه افراد تاثیر مثبت می گذارد ، علاوه بر این مورد وجود علاقمندان در کنار اساتید برجسته اموزشگاه ریتم  آوا این امکان را به هنرجو می دهد تا با کنار یک دیگر بودن اطلاعات خود را بالا ببرند و از نواختن علاقمندان دیگر در کلاس مشکلات و ایهامات خود را برطرف نمایند و سوالات خود را از استاد با تجربه ی خود سوال کنند.

 

تبدیل شدن به یک گیتاریست حرفه ای در شرکت در کلاس های حضوری

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که برای موفق و حرفه ای شدن در حوزه ی موسیقی داشتن علاقه و استعداد به تنهایی کفایت می کند. اما نکته ی قابل توجه این است که علاقه و استعداد کافی می باشد اما امر دیگری که در یادگیری بسیار مهم می باشد شرکت در کلاس آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی ریتم آوا می باشد. همچنین مورد بعدی که در یادگیری بسیار نقش دارد اساتید خبره و چیره دست در موسسه ی موسیقی ریتم آوا است.

 شرکت در دوره های آموزشی گیتار آموزشگاه موسیقی گیتار امکان برقراری ارتباط با علاقمندان دیگر در این زمینه را به شما می دهد و می توانید در کنار آموزش ، دوستان بسیاری نیز پیدا کنید. شما علاقمندان عزیز با شرکت در کلاس آموزش گیتار در موسسه ی ریتم آوا می توانید تمامی اصول و قواعد آموزشی در حوزه ی گیتار را فرا گیرید و بتوانید در این زمینه تخصص کامل را به دست آورید و به یک گیتاریست حرفه ای تبدیل شوید.

برای یادگیری گیتار شما باید هدف معینی داشته باشید زیرا برای موفقیت در یادگیری گیتار باید به دور از تقلید یا به اصطلاح چشم هم چشمی باشید و تنها برای خود و موفقیتتان  در این حوزه تلاش کنید .

پس اگر ذهن خلاقی دارید هر چه سریع تر به دنبال یادگیری این سبک از موسیقی زیبای جهانی بروید.

یادگیری گیتار

یادگیری این سبک زیبای موسیقی می تواند برای علاقمندان دغدغه هایی را همراه داشته باشد که این امر یک امر طبیعی است .

یادگیری این ساز بستگی به شخص دارد ولی به طور میانگین زمانی در حدود 2 الی 6 ماه را زمان می برد.

همانطور که بالاتر هم به این موضوع اشاره کردیم هزینه کلاس های گیتار متغییر می باشد که اگر قصد یادگیری دارید بهتر است به عنوان یک هزینه آن را نبینید چون یک سرمایه گذاری بلند مدت برای شماست چرا که در طول زمان می توانید چندین برابر هزینه صرف شده تان را به دست بیاورید .

آموزشگاه موسیقی ریتم آوا دارای اساتید جوان و حرفه ای می باشد که می توانند با اخلاق عالی و صبر به شما یا فرزندان عزیزتان تکنیک ها و قواعد اصولی را اموزش دهند که پس از یادگیری ها می توانید در کنسرت های داخلی و خارجی شرکت کنید .

 

کلام نهایی

گیتار یکی پرطرفدارترین ساز ها در جهان می باشد که علاقمندان منحصر به خود را دارد  و همین امر منجر به جذب هنرجو های زیادی در این سبک از موسیقی می شود.

توصیه می کنیم که در سنین پایین تر به جستجوی یادگیری و آموزش بروید چرا که در سنین پایین ذهن امادگی بیشتری را دارد. همچنین توجه داشته باشید که برای یادگیری  به دنبال اساتیدی که دارای تجربه و فن بیان خوبی دارند باشید ، چرا که با فن بیان قوی می توانند اطلاعات را به خوبی به شما انتقال دهند.

در انتها شایان ذکر می باشد که آموزشگاه موسیقی ریتم آوا اساتیدی را به کار گرفته است که تمامی نکات اصولی اساتید را دارا می باشد تا شما هنرجوهای عزیز بتوانید بهترین دوره های یادگیری را در موسسه بگذرانید.

 

نظرات بازدیدکنندگان