بهترین آموزشگاه موسیقی تهران(آموزشگاه موسیقی پاسداران)

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران(آموزشگاه موسیقی پاسداران)

بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران آموزشگاهی میباشد که میتواند اکثر آموزش های موسیقی مانند : موسیقی ایرانی و آموزش موسیقی در تمامی سازها شامل : آموزش گیتار ، آموزش پیانو ، آموزش آواز خوانی ، آموزش هنگ دارم  و ... را در موسسه آموزش موسیقی خود برای تمامی سنین مخصوصن آموزش موسیقی به کودکان داشته باشد .از  بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران میتوان آموزشگاه موسیقی پاسدارن تهران  به نام آموزشگاه موسیقی ریتم آوا نام برد که با متدی جدید سعی در آموزش موسیقی به تمامی سنین دارد . بهترین آموزشگاه موسیقی تهران یک موسسه آموزشی موسیقی در تهران میباشد که در حوزه های : آموزش آواز در سبک های : آموزش آواز مبتدی ، آموزش آواز پاپ و اموزش آواز سنتی نیز همراه با اساتید معروف در حال فعالیت میباشد . شما همزمان با فراگیری موسیقی با آموزش های آوازخوانی نیز آشنا خواهید شد . 

بهترین آموزشگاه  موسیقی در تهران

 • بهترین آموزشگاه موسیقی ریتم آوا ( بهترین آموزشگاه موسیقی تهران)
 • بهترین آموزشگاه آواز  تهران : ریتم آوا
 • بهترین آموزشگاه آموزش موسیقی به کودکان : ریتم آوا
 • بهترین آموزشگاه گیتار تهران :  ریتم آوا 
 • بهترین آموزشگاه پیانو تهران : ریتم آوا 
 • بهترین آموزشگاه آموزش هنگ درام در تهران : ریتم آوا 
 • بهترین آموزشگاه ارگ در تهران : ریتم آوا 
 • بهترین آموزشگاه سنتور در تهران : ریتم آوا 

بهترین کلاس موسیقی در تهران : ریتم آوا  عناوینی هستند که به بهترین اموزشگاه موسیقی تهران یعنی به ریتم آوا اختصاص پیدا کرده و مورد تایید اساتید و دانش اموزان و دانش آموختگان این آموزشگاه میباشد که میتوان دلیل آن را استفاده از شیوه نوین آموزش در موسیقی به روش و سبک این آموزشگاه موسیقی دانست . 


موسیقی ایرانی 

آموزشگاه ریتم آوا|بهترین آموزشگاه موسیقی تهران

یکی از آموزه های بهترین آموزشگاه موسیقی در پاسداران یا همان بهترین آموزشگاه موسیقی تهران  آموزش موسیقی ایرانی است . موسیقی در ایران سابقه‌ای دیرینه دارد و به دوران ایران باستان باز می‌گردد. ایران خاستگاه موسیقی‌ غنی و متنوع است و موسیقی سنتی ایران به عنوان یکی از مؤلفه‌های فرهنگ و هنر ایرانی به ‌شمار می‌رود. تقریباً تمامی اقوام ایرانی دارای موسیقی محلی خاص خود هستند.

دستگاه

هر دستگاه موسیقی ایرانی، توالی­ای از پرده‌های مختلف موسیقی ایرانی است که انتخاب آن توالی، حس و شور خاصی را به شنونده انتقال می‌دهد. هر دستگاه، از تعداد بسیاری گوشۀ موسیقی تشکیل شده ‌است و معمولاً بدین شیوه ارائه می‌شود که از درآمد دستگاه آغاز می‌کنند، به گوشۀ اوج یا مخالف دستگاه در میانۀ کار می‌رسند، سپس با فرود به گوشه‌های پایانی و ارائۀ تصنیف و رِنگ، اجرای خود را به پایان می‌رسانند.

موسیقی سنتی ایران، شامل هفت دستگاه به شرح زیر می­باشد:

·         دستگاه شور

·         دستگاه سه‌گاه

·         دستگاه چهارگاه

·         دستگاه همایون

·         دستگاه ماهور

·         دستگاه نوا

·         دستگاه راست‌پنج‌گاه

همچنین دارای پنج آواز به شرح زیر می­باشد:

·         آواز ابوعطا، متعلق به دستگاه شور

·         آواز بیات ترک یا بیات زند، متعلق به دستگاه شور

·         آواز افشاری، متعلق به دستگاه شور

·         آواز دشتی، متعلق به دستگاه شور

·         آواز بیات اصفهان، متعلق به دستگاه همایون

موسیقی سنتی

انواع موسیقی سنتی ایرانی را پیش تر در این مقاله به آنها اشاره کردیم  نام انواع موسیقی ایرانی  را نام بردیم  اما در مورد تاریخچه موسیقی ایران بهتر بدانید که موسیقی سنتی ایران  از دستگاهها، ملحقات یا متعلقات و گوشه های موسیقی تشکیل شده است. دستگاه از دو واژی (دست)و (گاه)به معنای مکان، زمان و نغمه تشکیل شده و مانند لغت پهلوی ((دستان)) در موسیقی دوران ساسانی، به نوعی موسیقی که با دست اجرا می شود، اشاره می کند. پخش موسیقی اصیل ایرانی را میتوانید در کنسرت اساتید بزرگ موسیقی به وضوح دید ،  موسیقی اصیل ایرانی را در صدای استاد شجریان میتوانیم ببنیم .   موسیقی سنتی شاد هم وجود دارد که در قدیم در مراسم شادی مورد استفاده قرار میگرفت .

الفبای نت موسیقی

الفبا موسیقی عبارتند از هفت صدای اصلی موسیقی یعنی  نت های ”  دو – ر می – فا – سل – لا – سی ” یا  ” C – D – E – F – G – A – B ”  و علایم کشش زمانی انها  و علایم دیگر مثل پنج خط حامل – staff  –  كليد ها – Clefs و غیره.

آموزش موسیقی 

آموزش موسیقی باید نزد استاید حرفه ای انجام گردد که به صورت اصولی آموخته شود . بهترین آموزشگاه موسیقی در پاسداران یکی از آموزشگاه هایی است که آموزش موسیقی را به صورت حرفه ای با اساتید معروف خود به افرادی که در جستجوی آموزش موسیقی و فراگیری آن هستند می اموزد . آموزش موسیقی به کودکان از صبر و حوصله و سیستم آموزشی خاصی صورت میپذیرد ، آموزش موسیقی کودکان هم در اموزشگاه و هم در پاره ای از موارد در محل کارآموز صورت میپذیرد  . یکی از کارهایی که در بهترین آموزشگاه موسیقی تهران صورت میپذیرد پذیرش استاد به صورت حضوری و تشکیل کلاس ها در محل شخص میباشد . که در این صورت آموزش موسیقی با فراگیری بهتر و زمان کافی و بدون استرس و خستگی ضریب بالایی در یادگیری را افزایش میدهد . بهترین آموزشگاه موسیقی پاسداران که به عنوان بهترین اموزشگاه موسیقی در تهران شناخته شده است هر روز می کوشد تا هر روز آموزش موسیقی را برای هنرجویان راحت تر نمیاد . 

آموزش گیتار

در بهترین اموزشگاه موسیقی تهران آموزش گیتار در انواع آموزش ها و دسته ها صورت میگیرد . که شامل :

 • آموزش گیتار کلاسیک
 • آموزش گیتار پاپ
 • آموزش گیتار الکتریک
 • آموزش گیتار فلامینگو 

و....

به جرعت میتوان آموزشگاهی را با این همه زمینه فعالیتی در تهران نام برد که در تمامی موارد آموزش هایی را برای تمامی سنین ارائه دهد . 

گیتار کلاسیک ( آموزش گیتار کلاسیک)

گیتار کلاسیک برای اجرای موسیقی کلاسیک مناسب است که  منظور از موسیقی کلاسیک گستره‌ی وسیعی است که آثار باخ و بتهوون و موتزارت و شوپن را در بر می‌گیرد. موسیقی کلاسیک فقط مربوط به گذشته نیست و در دنیای امروز موسیقی دانان زیادی تحت تاثیر این نوع موسیقی آهنگسازی می‌کنند. اجرای موسیقی کلاسیک بخش مهمی از کار گیتار کلاسیک است. شما می‌توانید با نواختن گیتار با آواز دوستتان همراه شوید. شایان ذکر است که آموزش گیتار کلاسیک در بهترین آموزشگاه موسیقی پاسداران در بهترین آموزشگاه موسیقی تهران در آموزشگاه موسیقی ریتم آوا صورت میپذیرد

تفاوت گیتار کلاسیک و پاپ

همانطور که گفتیم برای آموزش گیترا این دو سبک از اصلی ترین سبک های آموزشی می باشند و لذا بایستی که قبل از شروع آموزش تفاوت گیتار کلاسیک و پاپ را بدانید و قبل از ثبت نام در کلاس ، سبک مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید.

چه سازی را انتخاب کنم

و اما اگر در این زمینه هیچ اطلاعی ندارید ، ما قصد داریم در این پست به زبان ساده شما را برای انتخاب یاری دهیم تا بتوانید بهتر انتخاب نمایید.

شایان ذکر است که آموزش گیتار پاپ در بهترین آموزشگاه موسیقی پاسداران در بهترین آموزشگاه موسیقی تهران در آموزشگاه موسیقی ریتم آوا صورت میپذیرد

Ú¯Ûتار اÙکترÛÚ© ÚÛست Ù Ú٠اÙÙØ§Ø¹Û Ø¯Ø§Ø±Ø¯

گیتار الکتریک یا گیتار برقی نوعی گیتار است که صدای آن به‌وسیله تقویت‌کننده‌ای الکتریکی تشدید یا تغییر می‌یابد. استفاده این ساز در موسیقی از دهه ۱۹۳۰ آغاز شد.

گیتار الکتریک در سبک‌های مختلفی از جمله راک، متال، بلوز، پاپ، جاز و هیپ هاپ استفاده می‌شود؛ اما در سبک راک، متال و بلوز به عنوان ساز اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. گیتار الکترونیک معمولاً در موسیقی راک استفاده می‌شود

ایده پیدایش گیتارهای الکتریکی از آنجا آغاز شد که در همنوازی‌ها صدای گیتار آکوستیک در بین صدای سازهای دیگر مانند بیس و درامز گم بود و به وضوح شنیده نمی‌شد. در نتیجه در صدد آن برآمدند تا صدای گیتار را تقویت کنند که بهترین راه برای این کار استفاده از علم الکترونیک بود.

در حدود دهه ۳۰ میلادی گیتارهای الکتریکی وارد موسیقی شدند. این اتفاق پدید آورندهٔ انقلابی در صدا و تکنولوژی بود که تا امروز نیز ادامه دارد. با پیدایش راک اند رول در دهه ۵۰ میلادی، گیتارهای الکتریکی به سرعت در موسیقی جا باز کردند و به یکی از فراگیرترین سازهای تاریخ مبدل شدند. معمولاً در گروه‌های راک دو نوازنده گیتار الکتریک وجود دارد که یک نفر ملودی‌ها را می‌نوازد (با گیتار لید) و دیگری ریتم‌ها را (با گیتار ریتم).

شایان ذکر است که آموزش گیتار الکتریک در بهترین آموزشگاه موسیقی پاسداران در بهترین آموزشگاه موسیقی تهران در آموزشگاه موسیقی ریتم آوا صورت میپذیرد

گیتار فلامنکو چیست؟

بهترین اموزشگاه گیتار تهران کجاست ؟ 

گیتار فلامنکو یکی از انواع گیتار است که اهنگ های دلنوازی میزند و طرفداران زیادی دارد. این گیتار شباهت ها و تفاوت هایی با گیتار کلاسیک دارد که در اینجا به ان اشاره می کنیم. موسیقی فلامنکو مربوط به جنوب اسپانیا و منطقه ای به نام آندلس می باشد.

گیتار زمانی وارد موسیقی فلامنکو شد که اسپانیایی‌ها فلامنکو را با سازهای دیگری می‌نواختند. پس از آن گیتار به شدت بر این موسیقی تاثیر گذاشت و هم اکنون گیتار و موسیقی فلامنکو با هم وابستگی متقابل دارند. البته واضح است که هیچ پدیده فرهنگی-هنری به شکل مطلق مربوط به نقطۀ خاصی نمی‌باشد. موسیقی فلامنکو و خود گیتار رگه‌هایی از اثر گذاری فرهنگ‌های یهودی، عربی را در خود دارند. گیتار فلامنکو و گیتار کلاسیک از نظر ساختار دارای یک سری تفاوت‌هایی می‌باشند. در گیتار فلامنکو روی صفحه گیتار (Sound board) معمولاً از جنس چوب صنوبر (spruce) و پشت و کنارۀ گیتار (Back&Sides) از جنس چوب سرو (cypress) می‌باشد و بر روی رویۀ صفحۀاصلی، تلق نازکی برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی صفحه هنگام اجرای تکنیک ضربه با ناخن (Golpe) می‌شود که به آن گلپیدور می‌گویند. شایان ذکر است که آموزش گیتار فلامینگو در بهترین آموزشگاه موسیقی پاسداران در بهترین آموزشگاه موسیقی تهران در آموزشگاه موسیقی ریتم آوا صورت میپذیرد.

آموزش نت خوانی گیتار

نت خوانی بررسی خطوط حامل: یکی از مواردی که معمولا علاقمندان به موسیقی در اون مشکل دارن اصول صحیح نت خوانی هست  . دانش آموزان در آموزشگاه موسیقی ریتم آوا همراه با آموزش یادگیری پیانو و آموزش یادگیری گیتار و سایر سازها نت خوانی را به صورت اصولی فرا میگیرند .  

آموزش نت خوانی که در آموزشگاه موسیقی پاسدارن تدریس میشود :

 • آموزش نت خوانی پیانو
 • آموزش نت خوانی گیتار
 • آموزش نت خوانی سنتور
 • آموزش نت خوانی ویولن
 • آموزش نت خوانی هنگ دارم
 • آموزش نت خوانی تمبک

آموزش خواندن نت های موسیقی 

شما میتوانید آموزش خواندن نت گیتار ، آموزش خواندن نت سنتور ، آموزش خواندن نت ویولن و آموزش خواندن نت هنگ درام و آموزش نت خوانی پیانو را در وب سایت بهترین آموزشگاه موسیقی تهران جستجو و از آموزش های آن استفاده کنید . 

نظرات بازدیدکنندگان